CCB evenementen uitgesteld tot het nieuwe jaar

317 views
0

We wilden onze leden de komende weken nog blij maken met mooie fysieke bijeenkomsten, maar we beseffen dat dit helaas niet samengaat met de actueel oplopende coronabesmettingen in onze samenleving. Daarom heeft CCB bestuur besloten om in elk geval tot januari alle geplande fysieke bijeenkomsten uit te stellen.

Uit voorzorg en voor de veiligheid van onze leden en gasten. Natuurlijk beseffen we ook dat de overheid sowieso nadere maatregelen gaat afkondigen. Maar zodra het in het nieuwe jaar weer veilig kan, plannen we de bijeenkomsten die al zijn voorbereid alsnog in.

Kijken naar volgend jaar
Op de agenda voor 2021 stond o.a. nog ‘CCB Enter the Firm: Politie, een sterk merk’. Dit event wordt uitgesteld tot een nog nader te bepalen datum. Het jaar 2022 trappen we in januari geheel in CCB Café-stijl af met onze traditionele Nieuwjaarsbijeenkomst (mits de coronamaatregelen dit natuurlijk toelaten, hierover houden we je op de hoogte).

Geef een antwoord

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close