Nieuw bestuur voor CCB

1.503 views
0

Robert Essenstam is gisteren tijdens de ALV verkozen tot nieuwe voorzitter van de Communicatieclub Bourgondië. Froekje Panis is de nieuwe secretaris. Zij volgt Pascale Vugts op, die na vijf jaar afscheid neemt van het CCB-bestuur. Nieuw in het bestuur zijn penningmeester Twan Maton en algemeen bestuurslid Maartje Krijnen, die door de aanwezige leden werden ‘goedgekeurd’.

 

Rob Mallens vervulde sinds 2012 de rol van voorzitter. “In januari heeft het bestuur tijdens de strategievergadering nieuwe plannen gesmeed voor de toekomst. Ambitieuze plannen, waarbij Robert het voortouw nam. Diezelfde avond ontstond bij mij het idee om plaats te maken en Robert aan het roer te laten. Het is tijd voor een nieuwe fase voor CCB.”

 

“Robert is verbindend, strategisch, creatief en betrouwbaar. De kernwaarden van CCB zijn daarmee gewaarborgd. Ik zie hem als mijn gedroomde opvolger”, aldus Rob. Hij droeg dinsdagavond geen voorzittershamer over, maar verving die door een flessenschraper en een kaasschaaf “want de budgetten zijn niet breed”. Voor de gezelligheid gaf Rob er ook een flesopener bij: “Het moet wel Bourgondisch blijven”. Rob blijft deel uitmaken van het bestuur, net als Eric Bekkers en Stefan Goossens.

 

Toekomstplannen

Met een mooie anekdote schetste Robert zijn visie op de toekomst van het communicatievak. Ook vertelde hij dat het bestuur tijdens de strategievergadering het ledenbestand heeft geanalyseerd en opnieuw de kernwaarden van CCB heeft bepaald. Op basis daarvan heeft het bestuur tien ambitieuze richtlijnen voor de nabije toekomst bepaald:

 

  1. CCB moet aantrekkelijker worden voor communicatieprofessionals met een achtergrond in digitale en interactieve communicatie.
  2. We streven ernaar om de club te ontwikkelen langs de as Spoorzone – Strijp-S. Eindhoven is nu al de tweede regio waar onze leden vandaan komen en daar gebeurt het op het snijvlak van marketing, media en technologie.
  3. We willen CCB aantrekkelijker maken voor jonge communicatieprofessionals.
  4. Met een nieuwe website willen we het delen van kennis en inspiratie een extra stimulans geven. We willen daar ook online TV gaan uitzenden.
  5. We gaan op zoek naar nieuwe manieren naast onze klassieke events om leden te bedienen met kennis, inspiratie en verbinding.
  6. We gaan het Harmoniegesprek hervormen.
  7. We gaan de verkiezing van De Bonk kritisch evalueren en met ambitie doorontwikkelen.
  8. We zullen leden actiever gaan betrekken als klankbord en bij de opzet en uitvoering van activiteiten.
  9. Als bestuur willen we de drijfveren prestatie/vooruitgang en speels/plezier meer gaan cultiveren.
  10. We gaan korter vergaderen. Zo nodig vaker in klein comité als dat kan.

 

De ALV vond plaats bij Theater De Boemel / de Bleyemakerij in de Spoorzone. Voordat de vergadering begon, hield Gerard Korthout een korte presentatie over het Tilburgs DNA, zoals dat door Citymarketing Tilburg ontwikkeld is om de stad te profileren. Vervolgens gingen de aanwezige leden in groepjes aan de slag en werden creatieve ideeën bedacht om de nieuwe Tilburgse kernwaarden bij Tilburgers tussen de oren te krijgen. Qlasse catering verzorgde in de tussentijd een heerlijke bisque, asperges en een smaakvol dessert en ook tijdens de naborrel werd de Bourgondische traditie van CCB voortgezet.

Bekijk alle foto’s op Facebook

Geef een reactie

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close