Verslag CCB Nieuwjaarborrel: Rosalie Tilburg

346 views
0

Eindelijk dan… we mochten weer! Na een digitale nieuwjaarsborrel in 2021 én een nieuwjaarspresentje voor leden in 2022 (i.p.v. een borrel), konden we eindelijk het jaar inluiden zoals we traditiegetrouw gewend zijn. Op donderdagavond 19 januari 2023 vond de CCB Nieuwjaarsborrel plaats bij café Rosalie in Tilburg. Volle bak!

In groot gezelschap werd die avond door voorzitter Tijmen Bergen ook de naamswijziging van Communicatie Club Bourgondie naar Communicatie Club Brabant aangekondigd. Een naam die CCB anno 2023 béter past. Want met een ambitie dat elke marketing- en communicatieprofessional in Brabant lid zou moeten zijn van onze club, vonden we het tijd voor een naamsverandering. En Bourgondisch? Dat zijn en blijven we sowieso wel.

Er werd driedubbel geproost; op het nieuwe jaar, op de nieuwe naam en last but not least ook op Simone de Weijer. Simone heeft eind 2022 aangegeven per 2023 haar bestuursrol bij CCB neer te leggen om tijd vrij te maken voor andere activiteiten. Simone, nogmaals hartelijk dank voor jouw bijdrage!

Geef een reactie

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close