CCB Café: Nieuwjaarsborrel 2024

0

SAVE THE DATE

CCB Café: Nieuwjaarsborrel 2024

Traditiegetrouw starten we het nieuwe CCB jaar met een CCB Nieuwjaarscafé!

Noteer 25 januari 2024 alvast in je agenda, want dan proosten we graag samen met onze leden op het nieuwe jaar. Uiteraard wordt er weer een gepaste locatie gezocht voor dit evenement. Inschrijven is nog niet mogelijk en meer event-informatie volgt.

 

Vorig jaar waren we te gast bij Rosalie in Tilburg. Weet je nog? Lees het verslag van de nieuwjaarsborrel 2023

 

Ingeschreven leden:

Geef een reactie

Bij het gebruik van deze website gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Meer informatie

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close